رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان را تبریک گفت.

به گزارش دلفین، «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب حجت‌الاسلام عبادی‌ زاده به نمایندگی ولی فقیه در استان هرمزگان و امامت جمعه بندرعباس را تبریک گفت.

متن پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد عبادی‌زاده (دامت افاضاته)

با سلام و تحیات

انتصاب جنابعالی که از چهره‌های خدوم، دلسوز و برخوردار از روحیه انقلابی و زیور اخلاق به شمار می روید ، به سمت “نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس” توسط مقام عظمای ولایت و رهبری (مدظله‌العالی) را تبریک عرض می نمایم.

بی‌شک حضور و نقش آفرینی‌های آن روحانی مخلص و بهره منداز پایگاه اجتماعی والا در استان افتخارآمیز هرمزگان و خطه ساحلی خلیج فارس و دریای عمان، ذخیره و پشتوانه‌ای ارزنده برای موفقیت در بسط و تعمیق معارف انقلابی و اسلامی در آن منطقه حساس و انسجام و راهبری ظرفیت‌های استان در مسیر تقویت جریان انقلابی با حضور بالنده اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان مومن، پرشور و آینده‌ساز و تاکید بر ارتباط و همفکری با علمای حوزه، برجستگان دانشگاه و مسئولان دولتی و اثرگذاران اجتماعی و تحقق انتظارات و توصیه‌های ولی امر مسلمین خواهد بود.

دوام توفیقات جنابعالی در این مسئولیت خطیر تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و سایه سار منویات و رهنمودهای حکیمانه نایب بر حقش مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری . رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

  • نویسنده : 1007