مدیرعامل آبفا هرمزگان از حل مشکل آب مردم روستای کولغ میناب در کمتر 24 ساعت خبر داد.

به گزارش دلفین، «امین قصمی» درباره شکستگی خط لوله ی روستای کولغ و نارضایتی مرد ماین منطقه به سبب بروی این حادثه، گفت: با توجه به ضرورت موضوع، مشکل خط انتقال فرعی روستای کولغ کاشی بندزک به طول دو کیلومتر که تعمیرات این خط از ساعت چهار بعد از ظهر آغاز شده بود, ساعتی پیش به پایان رسید.
وی از تعمیر این خط توسط تیم اتفاقات شهرستان میناب خبر داد و افزود: دغدغه های بحق مردم در این بخش را درک می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم در حد بضاعت خود این موضوعات را برطرف کنیم.
مدیرعامل آبفا هرمزگان اضافه کرد: در بدو انتخاب به سرپرستی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان، نسبت به تشکیل کمیته اضطراری برای شناسایی و رسیدگی فوری به مشکلات بخش روستایی اقدام کردم.
وی اضافه کرد: اولین اولویت این کمیته، در قالب برنامه کوتاه مدت رفع حوادث و شکستکی خطوط انتقال آب روستاها و دومین اولویت ترمیم و اصلاح شبکه توزیع آب با طول ۵۰ متر و نقاطی از شبکه که مشکل هیدرولیکی دارد، در مدت زمان بیست روز بود.
قصمی ادامه داد: همچنین اولویت سوم کمیته مذکور انجام مطالعات دقیق و جامع بر روی شبکه‌های آب روستایی و هیدرولیک شبکه‌ها ضمن شناسایی نقاط ضعف و انجام عملیات اصلاحی در قالب برنامه مدون و بلند مدت است.
وی در پایان گفت: بار دیگر ضمن عذرخواهی از مردم صبور روستای کولغ، این اطمینان را می دهم که با پیمانکار بهره‌بردار خط انتقال این روستا به دلیل سهل انگاری در رفع حادثه مذکور علی رغم دریافت چندین بار تذکر جهت رفع آن، برخورد قانونی خواهد شد.