معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از پرداخت تسهیلات به متقاضیان فعال در بخش مشاغل خانگی در استان خبرداد.

به گزارش دلفین، «محمد عباسی» معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از پرداخت تسهیلات به متقاضیان فعال در بخش مشاغل خانگی در هرمزگان خبرداد.

عباسی در تشریح این گفت: شهروندانی که رشته تحصیلی یا مدرک فنی و حرفه‌ای آن‌ها درفهرست مشاغل خانگی در سایت سازمان اعلام شده است می‌توانند برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.

وی اظهار کرد: مجموع رشته‌های مشاغل خانگی ۷۳ رشته که در بخش‌های فرش دستباف و رشته‌های مرتبط به صنایع و تولیدی (صنعت و خدمات) است.

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تصریح کرد: شهروندان برای دانلود فهرست مشاغل خانگی در سایت سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان به آدرس https://hor.mimt.gov.ir/ در قسمت مکاتبات اداری مراجعه کنند .

عباسی اضافه کرد: متقاضیان وام مشاغل خانگی برای دریافت تسهیلات در سایت اینترنتی به نشانی mashaghelkhanegi.mcls.gov.ir   ثبت نام کنند.

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان  بیان کرد: پس از ثبت نام در سامانه، متقاضیان با مراجعه به سازمان صنعت معدن و تجارت نسبت به تحویل مدارک اقدام کنند تا در کارگروه اشتغال استان در خصوص اعطای تسهیلات به آن‌ها تصمیم گیری شود.

  • نویسنده : 1008