فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن هرمزگان از رفع تصرف 20 هزار متر مربع در اراضی ملی شهرستان بستک خبر داد.

به گزارش دلفین، «ابراهیم نیک بخت» فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن هرمزگان از رفع تصرف ۲ هکتار از اراضی ملی شهرستان بستک خبر داد و اظهار داشت: این اراضی ملی که دارای وسعتی به میزان ۲۰ هزار مترمربع بوده که متصرف پس از تصرف قصد ساخت و ساز در آن می‌کند و ارزش آن بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی تصریح کرد: این اراضی ملی در اجرای حکم قطعیت یافته از سوی مراجع قضائی و با حضور عوامل یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان هرمزگان و نیروی انتظامی از ید متصرف خارج و به دولت بازگردانده و تمامی خاکریزی‌های غیرمجاز تخریب شد.
نیک بخت بیان داشت: تلاش‌های شبانه روزی توسط نیروهای نیروهای یگان حفاظت راه و شهرسازی شهرستان‌ها با تعامل با کلانتری‌ها و بدون هر گونه خسارت جانی و مالی و نیز با رعایت حقوق شهروندی صورت می‌گیرد تا فرصت از زمین خواران و متجاوزین به اراضی ملی و دولتی سلب شود.
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان هرمزگان بیان داشت: در راستای حفظ حقوق بیت المال و مقابله با زمین خواری این تلاش‌ها به صورت مستمر ادامه داشته تا محیط امنی برای اعمال مجرمانه زمین خواران و حاشیه سازان فراهم نشود.

  • نویسنده : 1007