روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اعلام کرد: هیچ کنسرتی همزمان با عزای عمومی در بندرعباس برگزار نشده است.

به گزارش گروه خبری دلفین، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص مطالب ناصحیح منتشر شده در برخی سایت های فضای مجازی مبنی بر اجرای کنسرت در زمان عزای عمومی تکذیبه ای زیر را برای تنویر افکار عمومی اعلام کرد.

بنا به گزارش این روابط عمومی، صدور مجوز اجرای کنسرت ها در کشور از یک قانون مشخص و سختگیرانه به لحاظ نظارت تبعیت می کند و در صدور هرمجوز به صراحت بر لغو کنسرت ها در مناسبت های عزاداری و ایام وفات تاکید شده است.

درخصوص کنسرت اجرا شده در بندرعباس باید تاکید کرد تمام برنامه های مجور دار در روز عزای عمومی که از سوی دولت اعلام شد در تالار شهید آوینی و فرهنگسرای طوبی لغو شد و حتی برای حفظ حرمت لغو برنامه های تا پایان هفته تمدید شد.

کنسرت برگزار شده در بندرعباس مربوط به یک روز قبل از اعلام عزای عمومی بوده که طبق روال معمول برگزار شده است.

این گزارش می فزاید مجوز کنسرت ها با هماهنگی چند نهاد نظارتی و با کسب استعلام های مختلف صادر می شود.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور سرپرست که از مدیران با سابقه و آشنا به مسائل است اداره می شود.

روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در پایان یاد آور شد: از مردم و شهروندان عزیز نیز توقع می رود که به شایعات نادرست که توسط برخی افراد نا آگاه به قوانین در فضای مجازی منتشر می شود توجه نکنند و سعی نمایند اطلاعات مورد نیاز خود را از سایت های معتبر کسب کنند.

  • نویسنده : 102