مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، با بیان اینکه مسئولیت اجتماعی شرکت را تعهد یک بنگاه به خلق ثروت مسئولانه است و می‌تواند در نهایت توسعه پایدار را در یک منطقه به‌همراه داشته باشد.

به گزارش دلفین، «سعید خادمی پور» با بیان این که صنایع برای ایجاد توسعه‌ی پایدار نیازمند عمل به مسئولیت‌های اجتماعی هستند، اظهارداشت: در جهان امروز هیچ حرکت اقتصادی بدون پشتوانه‌ی فرهنگی، اجتماعی و هنری به سرمنزل مقصود نخواهد رسید، و این مساله قانونی نانوشته در اقتصادهای موفق است و امروز سازمان‌ها تنها در برابر سهامداران خود مسئول نیستند و عملکرد یک سازمان تنها با در نظر گرفتن سوددهی و برمبنای منافع کوتاه مدت سنجیده نمی‌شود.

وی مردم هرمزگان را بخشی از ذی‌نفعان اصلی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عنوان کرد و افزود: دیدگاه مدیرعامل محترم و تمام ارکان مجموعه بر این است که علاوه بر خدمات اقتصادی در زمینه‌ی مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدامات ماندگاری صورت پذیرد.

وی در تشریح برخی از اقدامات اخیر منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به بازسازی کامل مدرسه روستای تیاب خونسرخ و تجهیز آن، و همچنین تکمیل سیستم سرمایشی این مدرسه اشاره کرد و افزود: یکی از محورهای اصلی مسئولیت اجتماعی توسعه عدالت آموزشی است که از کنار هم قرار گرفتن عدالت و آموزش توسعه حاصل می‌شود.

وی گفت: ساخت سر درب ورودی روستای تیاب خونسرخ، ایجاد و نگهداری فضای سبز این روستا نیز از دیگر اقدامات منطقه ویژه است که تاثیر شگرفی در روحیه‌ی مردم این روستا خواهد داشت.

خادمی پور ترمیم آسفالت ورودی روستا و ساخت آلاچیق را از دیگر اقدامات منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عنوان کرد و اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای آبادانی منطقه خواهیم کرد و کمک به پیشرفت همه جانبه ایران، به‌ویژه مردم شریف استان هرمزگان همواره سرلوحه‌ی کار ما خواهد بود.

  • نویسنده : 1007