فرمانده مرزبانی هرمزگان در جریان دور دوم انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: به لحاظ امنیت انتخابات در حوزه مرز دریایی، سواحل و درون کشور جمهوری اسلامی ایران، مشکلی وجود ندارد.

به گزارش دلفین، سردار اسماعیلی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: مردم خونگرم استان هرمزگان، در نخستین دقایق شروع رای گیری با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری به پای صندوق های رای حضور پیدا کردند.

وی افزود: لذا از همه مرزنشینان و مرزداران همچون دور اول انتخابات ریاست‌جمهوری دعوت می کنیم مشارکت حداکثری برای حضور در انتخابات داشته باشند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: در این ماراتن سرنوشت ساز؛ دشمنان با القای یاس و ناامیدی در بین مردم، قصدشان منحرف کردن مسیر آنان از انتخابات است ما با حضور پررنگ در انتخابات، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنیم.

به گفته وی، ملت ایران ثابت کردند که همیشه پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

سردار اسماعیلی اذعان داشت: نیروی انتظامی کل کشور و مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در جریان برگزاری انتخابات در آمادگی کامل قرار دارند تا مردم با اطمینان خاطر برای حضور در انتخابات حاضر شوند.

مرزبانی هرمزگان در حوزه دریایی خلیج فارس و دریای عمان با کمک سپاه سپاسداران انقلاب اسلامی امنیت را برقرار کرده و همچنین با سایر کشورهای همسایه در جهت برقراری امنیت تعامل برقرار شده است.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: به لحاظ امنیتی در حوزه مرز دریایی، سواحل و درون کشور جمهوری اسلامی ایران، مشکلی وجود ندارد.

وی عنوان کرد: امید است با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به مانند دور اول ریاست جمهوری، افتخار دیگری برای ایران اسلامی رقم بخورد.

سردار اسماعیلی گفت: خواست من از مردم هرمزگان و ملت شریف ایران این است که رای گیری را به زمان پایانی موکول نکنند.

وی، از خبرنگاران در راستای اطلاع رسانی و انتشار اخبار امیدآفرین دور دوم ریاست جمهوری تشکر و قدردانی کرد.

  • نویسنده : فاطمه درویش پور