ابراهيم فرهادی نیا رئیس ستاد انتخاباتی اعتدالیون واصولگرایان استان هرمزگان به مردم ایران و رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

به گزارش دلفین، ابراهیم فرهادی نیا رئیس ستاد انتخاباتی اعتدالیون واصولگرایان دکتر پزشکیان در استان هرمزگان طی پیامی به ملت عزیز ایران و رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

پیام تبریک به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود

وآرزوی توفیق وعزت برای مقام معظم رهبری ورئیس جمهور منتخب ومحبوب ایران اسلامی جناب دکتر پزشکیان

بدون شک انتخابات مظهر اقتدار ملی و صحنه بی بدیل و تبلور عینی جمهوریت نظام اسلامی است که همواره متکی به آراء مردم بوده است.

حضور معنادار مردم از هر گرایش و سلیقه باعث افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه روابط بین الملل و ارتقاء جایگاه امنیت ملی و تداوم روند رشد و شکوفایی و توسعه همه جانبه کشور است.

اینک که چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور مردم شریف استان هرمزگان همراه با سراسر کشور در کمال آرامش و امنیت برگزار و برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام اسلامی افزوده شد، بر خود لازم می دانم ضمن تشکر از حضور آحاد مردم و احساس مسئولیت آنان در قبال سرنوشت کشور و تبریک به منتخب مردم جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان واز تمامی نیروها و نهادهای نظامی، امنیتی، انتظامی و قضایی که در برقراری نظم و امنیت و آرامش استان تلاش فراوانی داشتند قدردانی نموده، از مشارکت و حضور مردم فهیم، مومن و انقلابی استان در انتخابات ١۵ تیرماه ١۴٠٣ و همه نامزدهای محترم و اعضاء ستادها، حامیان وهمه دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و تدارکاتی و تلاش چشمگیر صدا و سیمای مرکز استان و خبرنگاران و اصحاب رسانه و همه ادارات، سازمانها و نهادهایی که در برگزاری این انتخابات یاری گر مجریان انتخابات بودند، تشکر و سپاسگزاری نمایم.

از روسای ستادهای تبلیغاتی شهرستانها و بخش ها که با زحمات شبانه روزی خود موجب افزایش مشارکت و شور انتخاباتی رقم زدند، صمیمانه سپاسگزارم.

و من ا… التوفیق

ابراهیم فرهادی نیا

رئیس ستاد انتخاباتی اعتدالیون واصولگرایان دکتر پزشکیان در

استان هرمزگان