مسئول رصد قرارگاه گشت ارشاد مسئولان کشور طی پیامی پیروزی دکتر پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش دلفین، محمد پاینده مسئول رصد قرارگاه گشت ارشاد مسئولان کشور طی پیامی پیروزی دکتر پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

به مردم عزیز ایران و حضرتعالی از سرزمین وحی تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم لطف باریتعالی و رسول مکرم اسلام شامل حال شما و مردم گردد و در انجام وظایف تان موفق شوید.

قدر مسلم رهنمودهای مقام معظم رهبری نقش تعیین کننده ای در این تحول داشته و رئیس جمهور منتخب با برخورداری از حمایت های ایشان خواهد توانست گامهای مهمی در راه حل مشکلات و توسعه کشور و جلب رضایت عمومی بردارد.این جانب از همه دست اندرکاران ، عوامل اجرایی ، نهادهای نظارتی انتخابات و نیروهای مسئول تامین و برقراری امنیت قدردانی می کنم و امید بسیار دارم در جهت برخورد با فساد و فرصت طلبان در هر گوشه از ایران با گماردن افراد دلسوز و لایق باعث جلب بیشتر اعتماد مردم شوید.

آقای پزشکیان این پیروزی شیرین است اما شیرین تر این است که توجه بیشتری به توسعه نواحی ساحلی و بنادر بخصوص هرمزگان و رفاه مردم ساحل نشین نشان دهید.

امری که دیگر دولت ها به حد وسع خود تلاش کردند اما به منزلگه مراد نرسیده و محرومیت بسیاری در هرمزگان چشم نواری می کند از این رو توقع داریم عنایت ویژه ای به نواحی ساحلی جنوب کشور بخصوص استان هرمزگان داشته باشید و یقین بدانید هر قدمی در توسعه و رفاه این مناطق بردارید یک گام بلند تحول برای رونق کشور محسوب می شود.

در پایان بار دیگر به شما و عموم ملت ایران تبریک و تهنیت می‫گویم و امیدوارم با یاری حق‌تعالی و هدایت‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، موجبات سربلندی بیش از پیش ملـت بزرگ ایران اسلامی را فـراهم سازید و ان‌‫شاء‌الله در دولـت چهاردهم با تـدبیر و مدیریت حضرت‌عالی شاهد یک دولت پاکدست ، توانمند و صادق باشیم.