مسعود پاکزاد قائم مقام ستاد مردمی مسعود پزشکیان در هرمزگان خواستار شنیده‌شدن مطالبات استان از سوی دولت جدید شد.

به گزارش دلفین، مسعود پاکزاد، قائم‌مقام ستاد مردمی مسعود پزشکیان در استان هرمزگان در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه، پیروزی مسعود پزشکان با رأی قاطع در انتخابات را تبریک گفت و افزود: آفریقا الماس دارد و کشور انگلیس زغال‌سنگ، آفریقا بر الماسش مدیریتی ندارد و وضعیتش مشخص است و انگلستان با مدیریتی که بر زغال‌سنگش دارد وضعیت خود را در جهان سرآمد کرده است.

وی اضافه کرد: پس اگر ما هر روز دم از ثروت خدادادی بزنیم؛ اما توانایی به فعلیت رساندن ظرفیت‌ها را نداشته باشیم، توسعه روی کاغذ و محصور در فنس خواهد ماند.

پاکزاد ضمن اشاره به این مسئله که ما باید توسعه را از توسعه‌ی منابع انسانی آغاز کنیم، بیان داشت: فضای امروز هرمزگان نیازمند گفتگو، تعامل، هم‌فکری و خیرخواهی است، ما مدعی هستیم که برای مانیفست توسعه هرمزگان حرف داریم و حرف ما را بشنوند.

وی تأکید کرد: معتقدم کشور و استان با تک‌صدایی و تک‌حزبی بودن قابل اداره‌شدن نیست و اگر واقعاً می‌خواهیم به سمت توسعه همه‌جانبه برویم تفکرات این‌چنینی باید کنار زده شود.

قائم‌مقام ستاد مردمی مسعود پزشکیان در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: آگورا در یونان باستان به میدان‌های عمومی مهم شهرها گفته می‌شد که مردم در آن جمع می شدند و باهم به گفتگو و تبادل نظر می پرداختند که از دل آن فلسفه، تئاتر و شعر بیرون می آمد؛ هرمزگان نیازمند آگورا و آگوراهاست.

وی در ادامه افزود: امروز در مسیر توسعه باید به سمت گفتگو برویم و صدای همگان را بشنویم، نگاه دکتر پزشکیان تبدیل‌شدن به یک رئیس‌جمهور ملی و دستیابی به وحدت ملی است.

پاکزاد تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم این دیدگاه و مسیر را در استان هرمزگان پیش ببریم و از نیروهای توانمند و کارآمد استان در عرصه‌های مختلف استفاده کنیم.

وی در پایان بیان داشت: معتقدم هرمزگان امروز هرمزگان دهه شصت نیست، چون نیروی توانمند بسیاری دارد که برای استفاده از این نیروها نیاز به سازماندهی جدی است.

خبر اختصاصی

  • نویسنده : زهرا شاکرمی