متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می­‌توانند از چهارشنبه 26 تیر ماه تاساعت 24 روز شنبه 5 مرداد ماه، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

به گزارش دلفین، بر اساس اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که در سال ۹۸ و در آزمون این مقطع که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد شرکت کرده‌اند، می­‌توانند از چهارشنبه ۲۶ تیر ماه تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ مرداد ماه، با مراجعه به سامانه  azmoon.iau.ac.ir نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

گفتنی است با توجه به تجربه سال‌های گذشته، احتمال تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد اسلامی وجود دارد.

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد که مطابق کارنامه نتایج  آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸، توسط سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند با استفاده از کد دسترسی هفت رقمی مندرج در کارنامه سازمان سنجش، کد ملی  و تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته از سامانه فوق، نسبت به ثبت رشته/محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

هر داوطلب می‌تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته/محل را در فرم انتخاب رشته ثبت کند.

داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اول، در کد رشته امتحانی دوم نیز ثبت نام و در آزمون شرکت کرده‌اند، می‌توانند رشته/محل‌های متناسب با کد رشته امتحانی دوم خود را براساس اولویت موردنظر در میان ۱۰۰ رشته/ محل انتخابی درج کنند.

  • نویسنده : 1008