مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از قرارگیری این شرکت در میان ۱۰ شرکت برتر کشور در رتبه‌بندی بر اساس بالاترین رتبه فروش خبر داد.

به گزارش دلفین، «محمد علی دادور» مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در تشریح این خبر بیان داشت: سازمان مدیریت صنعتی ایران پس از پایش اطلاعات و بررسی شاخص‌های ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، شرکت‌های برتر را در زمینه های مختلف معرفی کرد که شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رتبه هفتم بالاترین فروش قرار گرفت.

وی با بیان این که در رتبه‌بندی امسال ۱۰ شرکت پیشرو نیز معرفی شده‌اند، تصریح کرد: معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو تغییر رتبه فروش ۱۰۰ شرکت برتر ایران طی چهار سال اخیر است که شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رتبه پنجم بیشترین صعود نیز قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: پویایی و ایجاد رونق تولید بدون تلاش شبانه‌روزی مهندسان، کارگران و سایر کارکنان زحمتکش میسر نبود و جا دارد تا به عنوان سرباز کوچکی در جبهه جهاد اقتصادی به تمام اعضای خانواده بزرگ ستاره خلیج فارس خدا قوت عرض کنم و مراتب سپاسگزاری خود را نسبت به صبوری خانواده‌های ارجمند ابراز دارم.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پایان اضافه کرد: رسالت اصلی ما تولید فرآورده‌های استراتژیک انرژی و تامین امنیت سبد سوخت کشور است که امیدواریم در این راه با نصب‌العین قرار دادن مبانی اقتصاد مقاومتی به چشم انداز نهایی دست یابیم.

  • نویسنده : 1007