رئیس سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: 9 بوستان در شهر بندرعباس با اجرای تمهيدات لازم آماده اسكان مسافران نوروزی می‌شود.

به گزارش دلفین، «مصطفی خادم»  رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس  با اعلام این خبر از آماده‌سازی پارک‌‌ها و بوستان‌های سطح شهر به منظور اسکان مسافران نوروزی خبر داد و اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شهرداری در راستای استقبال از مسافران نوروزی، آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر است.
وی افزود: ۹بوستان از جمله بوستان‌های خلیج‌فارس، ولایت، دولت، دباغیان، شب فاز یک، شب فاز دو، جهانگردی، کپشکن و گلها در شهر بندرعباس براي اسكان و استقرار مسافران در نظر گرفته شده است.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: رفع مشکلات و آماده‌سازی تأسیسات پارک‌های سطح شهر در آستانه سال نو، برای استقبال از نوروز ۹۹ در دستور کار شهرداری قرار دارد.
رئیس سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهری شهرداري بندرعباس خاطرنشان کرد: از نیمه‌های دی‌ماه، بازدیدهای مستمر از بوستان‌های محل اسکان صورت گرفته و مشکلات کنونی آنها پس از شناسایی، به منظور رفع در دستور کار قرار گرفته است.
خادم اذعان کرد: تعمیر، بازسازی و تنظیف سرویس‌های بهداشتی، بازپیرایی فضای سبز، گلکاری داخل پارک‌ها، رسیدگی و رفع نواقص سیستم روشنایی پارک‌ها، تعمیر آبخوری‌ها و شیرآلات و غیره در دستور کار قرار دارد.
وی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با آغاز عملیات آماده‌سازی پارک‌ها تا قبل از آغاز سال نو، تمام بوستان‌های محل اسکان مهیای میزبانی از مسافران نوروزی خواهد شد.
این مقام مسئول همچنین از در نظر گرفتن سه بوستان دیگر به عنوان رزرو جهت اسکان سرریز مسافران نوروزی خبر داد و عنوان کرد: امسال نیز، اسکان در حداقل یک بوستان ممنوع بوده و در تلاش هستیم یک بوستان دیگر نیز به همین شکل در اختیار گردشگران و شهروندان باشد.

  • نویسنده : 1007