با هدف ارتقا کیفیت خدمات بهداشتی و رعایت پروتکل های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مجاری عرضه سوخت استان؛ نشست مشترک مسولین منطقه با مالکان جایگاه های عرضه سوخت برگزار شد.

به گزارش دلفین، در ابتدای این نشست ابتدا احمد باقری معاون بازرگانی منطقه هرمزگان ضمن ابلاغ پیام تشکر و خدا قوت مدیر منطقه به مالکان و مدیران جایگاه ها و مجاری عرضه سوخت استان از همکاری و همراهی جدی آنان در طرح کنترل و مقابله با انتشار ویروس کرونا تشکر کرد.

باقری گفت: اکنون که همه با خطرات این ویروس آشنا شده ایم و مشتریان جایگاه ها هم رفته رفته با فرهنگ سوخت گیری در شرایط جدید آشنا شده اند باید برای سلامت کارکنان و شهروندان بیشتر دقت کنیم و خطر انتشار را دست کم نگیریم و آن را تمام شده فرض نکنیم.

معاون بازرگانی منطقه هرمزگان در ادامه سخنانش با اشاره به رعایت نکاتی مانند: استفاده از دستکش یکبار مصرف و ماسک در جایگاه ها و پرداخت الکترونیکی بهای سوخت بجای پول نقد بر ضدعفونی کردن جایگاه ها به صورت مستمر و استفاده از مواد گندزدا همچنین رعایت فاصله اجتماعی در مجاری عرصه سوخت تاکید کرد.

در این نشست تعدادی از مالکان جایگاه های عرضه سوخت به ارائه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده در خصوص جایگاه های خود پرداختند.

در ادامه این جلسه محمد حامدی امین رییس HSE منطقه هرمزگان نیز بر ضرورت انجام فرآیند سوخت گیری و پرداخت هزینه سوخت به صورت الکترونیکی در تمامی جایگاه های عرضه سوخت، توسط اپراتورهای جایگاه ها تاکید و خواستار همکاری هر چه بیشتر اپراتورها با شهروندان شد.

در رعایت دستورالعمل های بهداشتی، از طرف روابط عمومی بنرهای اطلاع رسانی راهنما و آموزش چگونگی سوخت گیری طراحی و برای چاپ و نصب به تمامی جایگاه ها ارسال شده است.

بر اساس این آموزش ها از این پس عملیات سوختگیری توسط اپراتور جایگاه انجام میشود و باز کردن در باک خودرو، کشیدن کارت سوخت، عابر بانک توسط مشتریان و ورود رمز کارت توسط اپراتور خواهد بود.

  • نویسنده : 1005