مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری هرمزگان گفت: 11 اتحادیه در این استان وجود دارد که تعداد بیشتر این اتحادیه‌ها غیرفعال هستند.

به گزارش دلفین، «مسعود هندیان» مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری هرمزگان، در آیین تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان اظهار کرد: هرمزگان با توجه به مزیت‌هایی چون یک‌هزار و ۵۰۰ کیلومتر ساحل و صنایع بزرگ، مشکلی برای سرمایه گذاری ندارد.

هندیان با اشاره به این‌که هرمزگان استانی چندمنظوره است، اضافه کرد: در سال ۹۷ حدود ۴۶۶ پروژه افتتاح کردیم که حدود ۱۲ هزار شغل ایجاد شده است و سالیانه حدود ۳۴ هزار شغل ایجاد می‌شود.

هندیان عنوان کرد: در حال حاضر حدود هزار پروژه در استان در حال اجراست و شرایط استان با توجه به شرایط اقتصادی کشور عالی است و در امر اشتغال مشکلی نداریم و صادرات و تولید ما در حال رشد است.

وی افزود: در سال ۹۸ صادرات و سرمایه‌گذاری افزایش پیدا کرد و میزان اشتغال زایی تا پایان سال افزایش خواهد داشت و از لحاظ اشتغال مشکلی نداریم.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری هرمزگان تصریح کرد: ۱۱ اتحادیه در استان هرمزگان وجود دارد که تعداد بیشتر این اتحادیه‌ها به صورت غیرفعال در آمده‌اند، ما به دنبال این هستیم که مشکلات تولیدکننده‌ها را رفع می‌کنیم تا دغدغه بازاریابی را نداشته باشند و در این مسیر یاری دهنده باشیم.

  • نویسنده : 1007